xTuksnesi riepas

Par uzņēmumu

Uzņēmums dibināts 2006. gadā, bet riepu biznesā darbojamies kopš 1990. gada. Šo gadu laikā esam guvuši lielu pieredzi riepu un disku jomā, saņemot noderīgu informāciju un aktualitātes par auto industrijas novitātēm, jaunākajām tehnoloģijām un izstrādēm, kā arī iepazīstot riepu īpatnības, apmeklējot mācību seminārus, kurus organizē pasaules riepu, disku ražotāju pārstāvji, X tuksneši speciālisti nodrošina klientiem augstākas kvalitātes pakalpojumus.

X tuksneši piedāvā visplašāko riepu klāstu, no tādiem ražotājiem kā Vedestein, Kumho, Yokohama, Michelin, Continental, Nokian un citiem pasaulē atdzītiem ražotājiem. Sortimentā ir vairāk nekā 2000 jaunas un mazlietotas riepas vieglajām automašīnām, mikroautobusiem apvidus automašīnām un moto riepas. Riepas, kas nav uzņēmuma noliktavā, iespējams pasūtīt un piegādāt klientam pieņemamā laikā. Piedāvājam plašu tērauda un vieglmetāla auto disku klāstu, pilnu riepu servisu, auto servisu, auto un moto eļļas no MOTUL, automašīnu rezerves daļas, kuras tiek piegādātas pēc pasūtijuma mūsu servisā 3 reizes dienā.

Mūsu serviss ir nodrošināts ar mūsdienīgu, speciālu servisa aprīkojumu. Darbam servisā tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes materiāli no Tip-Top, Wurth, Motul.

Uzņēmums arī piegādā kvalitatīvas mazlietotas automašīnas no Vācijas izsoļu namiem un dīleriem.